X

O blogu

Witaj, mam na imię Asia i zawodowo jestem trenerką personalną, instruktorką fitness i kulturystyki, a także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Z zamiłowania do słodyczy postanowiłam tworzyć takie, które będą przepysznie smakować oraz będą pełne wartości odżywczych. Nie używam nabiału, cukru, glutenu, ani żadnej chemii, która jest dostępna w słodyczach przemysłowych. Mam nadzieje, ze mój blog zainspiruje Cię na tyle abyś sam, we własnej kuchni, stworzył sobie ciacho 😉

Każdy przepis posiada informacje o zawartości kalorycznej, ilości białka, węglowodanów oraz tłuszczy w 1 porcji lub w całości deseru. Dzięki temu wiesz ile i co jesz.

Prócz przepisów, znajdziesz na blogu porady dietetyczne i treningowe oraz wiele, wiele innych, cennych informacji.

Prywatnie jestem mamą Marcela, który jako pierwszy testuje moje kulinarne popisy. 😉

Zdrowa Cukiernia powstała z myślą o łasuchach, którzy szukają zdrowej alternatywy dla słodyczy, chcąc z nich czerpać energię.

Zapraszam Was na mojego bloga, pełnego proteinowych smakołyków i tradycyjnych ciast w wersji light. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Ponadto, jeśli interesują Cię profesjonalne treningi personalne, chciałabyś/chciałbyś poprawić swój wygląd i samopoczucie, napisz do mnie wiadomość, pomogę Ci osiągnąć cele.

Asia.