Witaj! Cieszę się, że tu jesteś. Oznacza to, że chcesz poczuć się lepiej oraz powalczyć o lepszą wersję siebie. 🙂 
Dziś zaczynamy tydzień 1. Sprawdź trening oraz opis. W opisie znajdziesz wszystkie informacje jak wykonać trening. W każdą niedzielę będzie pojawiał się nowy trening. Prosiłabym abyś dzisiaj dokładnie zapisała swoje wymiary. Nie wstydź się, są tylko dla Twojej informacji po to, abyś wiedziała skąd zaczynasz. 
Za oknem jesień, przed nami słoneczne dni, ale także te szare i deszczowe. Ważne, żeby w tych dniach nie odpuszczać. Motywujmy się wzajemnie, a wtedy na pewno się uda.

TRENING 1.

1. Pompki z przerwami- ustaw się do pompki. Kiedy zgniasz łokcie zatrzymaj ruch w połowie na 3 sekundy, następnie dokończ pompkę. 4×15
2. Połóż się na brzuchu i wyprostuj ręce za głową. Unieś ręce, napinij pośladki i delikatnie unieś stopy. Wytrzymaj kilka sekund. Odpocznij i powtórz. Pamiętaj, szyja jest przedłużeniem kręgosłupa, patrz w dół. 4×20
3. Przejdź do klęku podpartego. Ustaw kolana pod biodrami, a dłonia pod barkami. Prostuj równocześnie prawą rękę i lewą nogę. Zmień strony. Pamiętaj aby napiąć mięśnie brzucha. 4×15 (na jedną stronę)
4. Wykroki z wyrzutem w górę hantelek lub butelek z wodą. Pamiętaj, aby kolano nie wychodziło przed palce podczas wykroku w przód. Hantelki lub butelki z wodą unosimy z wysokości barków nad głowę. 4×20 (na każdą nogę).
5. Wykroki w tył po skosie. 4×15 (na każdą nogę).

Trening zacznij od porządnej rozgrzewki! Ćwiczenia zakończ stretchingiem.