[:pl]

Coś o mnie

Moim największym marzeniem jest rozpowszechnienie zdrowego stylu życia i pokazanie Wam jak pomysłowe i jednocześnie smaczne może być pieczenie i gotowanie według mniej kalorycznych, a bardziej odżywczych składników. W Zdrowej Cukierni znajdziesz wiele inspiracji i motywacji do zapoczątkowania kompletnie nowego gotowania w swoim domu, co pozwoli odmienić Twoje nastawienie i sylwetkę w prosty i przyjemny sposób.

Kogo szukam

Chociaż mam niesamowity zapał do pracy, potrzebuję wsparcia z Twojej strony. Być może jesteś równie zafascynowany dietetycznymi wypiekami albo wegetariańskimi daniami i potrafisz komponować ze sobą smaki w zupełnie innej formie niż dotychczas były one znane? Jeśli masz mnóstwo nowych i nietypowych przepisów, które są warte uwagi, ze względu na pełnowartościowe składniki oraz ewentualne właściwości zdrowotne, to serdecznie zachęcam Cię do współpracy ze mną. Mam nadzieję, że stworzymy zgrany i oryginalny zespół, który wprowadzi w życie Polek i Polaków jeszcze więcej radości z gotowania, a także skłonimy ich do eksperymentowania i próbowania nieznanych dotąd smaków! 😉

Jednocześnie chciałabym zwrócić się do osób, które w jakiś sposób związane są ze zdrowym odżywianiem i głoszą idee gotowania smacznych dań bez sztucznych dodatków. Niekoniecznie musisz posiadać zdolności kulinarne albo cukiernicze, wystarczy jedynie Twoje zaangażowanie poprzez promowanie racjonalnego i naturalnego jedzenia.

Co zyskasz

Nasze wspólne działania zostałyby rozdzielone według Twoich predyspozycji, gdzie zyskałbyś możliwość publikowania własnych wpisów albo zamieszczania banerów reklamowych na moim blogu. Codziennie Zdrową Cukiernię odwiedzają setki zainteresowanych, którzy już niedługo mogą odkryć właśnie Twoje przepisy lub produkty! Możesz stać się wzorem do naśladowania dla wielu osób, które docenią i będą powielać Twoje dania lub zaczną korzystać z Twoich usług.

Co trzeba zrobić

Wystarczy skontaktować się ze mną mailowo:  i przedstawić mi swoje przepisy, najlepiej wraz ze zdjęciami swoich pyszności 😊 oraz krótkim opisem o sobie, Twoich pasjach czy tez innych zainteresowaniach. Wówczas skontaktuje się z wybranymi osobami, które wzbudziły we mnie największą ciekawość.

Natomiast jeśli zainteresowała Cię moja propozycja rozreklamowania swoich naturalnych produktów czy też usług związanych z gotowaniem, pieczeniem bądź też innymi rzeczami związanymi z tematyką zdrowego odżywiania, również zapraszam do kontaktu i przybliżenia mi swojego pomysłu na banery reklamowe.

Jeszcze raz zachęcam do przesyłania swoich propozycji, a ja obiecuję rozpatrzyć każdą opcję i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszego ewentualnego współdziałania w słusznej sprawie 😊

[:en] 

Jeżeli spodobał Ci się mój blog, jesteś fanem zdrowego odżywiania bądź eksperymentowania w kuchni to możesz być zainteresowany współpracą ze mną 🙂 Jeżeli tak to napisz:
[:]